Меню гастропабу

12:00 - 00:00
Зараз відкрито
Адреса
м. Чернівці, Головна, 124
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Паб Чернівці

В основному, меню гастропабу представляє різноманіття страв української та європейської кухні. Перші й другі страви, холодні та гарячі закуски, салати та десерти – все оригінально приправлено родзинками від шеф-кухаря та кухарів. Відчути довершений смак будь-якої страви вдасться гармонічно підібравши напої, у чому вам допоможе наш досвідчений сомельє. «Бартка» пишається енотекою з тонкою палітрою ексклюзивних винних напоїв. В нашій колекції зібрано кращі авторські вина різних країн: тут ви зможете розкрити таємниці винного смаку Франції, Грузії, Іспанії, Австралії, України та інших куточків світу. До речі, одну із пляшок можна придбати в нашому винному магазині в місті Чернівці.

Кухня гастропабу «Бартка» в Чернівцях

Наш шеф-кухар зі своєю командою створює авторські страви, ґрунтуючись на традиційних та знайомих усім рецептах. Ми використовуємо лише натуральні інгредієнти та сучасні технології. Завдяки постійному бажанню та вмінню шеф-кухаря дивитися на звичні речі під новим кутом, експериментувати та дивувати гостей, у стравах нашого меню завжди присутні вишукані смакові відтінки та поєднання. Дотримуватись і поважати кулінарні традиції, але водночас модернізувати їх та вдосконалювати у пошуку нових дивовижних та хвилюючих смаків – мабуть, саме так можна схарактеризувати підхід нашої команди до роботи. Кожна нова страва ретельно та акуратно продумується від інгредієнтів до оформлення та подачі. При цьому ми не забуваємо і про улюблену класику меню, вдосконалюючи й ці страви.

Бартка гастропаб Чернівці
Бартка гастропаб Чернівці

Завітавши в паб «Бартки» в Чернівцях, ви знайдете те, що очікували: хороші враження та емоції, драйвовий відпочинок, ейфорію, і що не менш важливо, – смачну кухню. А невимушена атмосфера і жива музика тільки посприяє, щоб ви залишилися задоволеними перебуванням в нашому закладі. То ж створюйте незабутні моменти й насолоджуйтесь відпочинком разом з закладом «Бартка»!

Запевняємо, вам захочеться повертатися до нас знову та знову. Чому?

Хоча б тому, що залишитися байдужим до наших з любов'ю приготованих страв і інтер'єрів, що радують око, неможливо.

Для бронювання столиків в гастропабі телефонуйте за номером:

  • 050 750 9999
  • 037 250 9999

м. Чернівці, вул. Головна, 124

Ми в мережі