Про гастропаб

12:00 - 00:00
Зараз відкрито
Адреса
м. Чернівці, Головна, 124
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Паб Чернівці

Вкотре ламаєте голову над тим куди сходити у Чернівцях, щоб смачно поїсти та відпочити? Лише п’ять хвилин ходи від парку Шевченка по Головній вулиці міста Чернівці і ви опинитесь біля сучасної будівлі, яка привертає увагу фешенебельним дизайном: тут знаходиться гастропаб «Бартка».

«Бартка» – це унікальний і доволі молодий заклад, який за короткий час свого існування став одним із найпопулярніших і найколоритніших закладів у Чернівцях.

Гастропаб в Чернівцях «Бартка» пропонує до ваших послуг:

  • гастро-паб з окремими зонами,
  • смачну європейську та укранську кухні,
  • живу музику,
  • винний магазин,
  • дитячу кімнату в Чернівцях для розваг.
Бартка гастропаб Чернівці
Бартка гастропаб Чернівці

До нас ви можете завітати разом з друзями, коханою людиною і дітьми, чи навіть діловими партнерами. Атмосфера закладу, наповнена національним колоритом, вірними традиціями, буковинською гостинністю та смачними традиційними стравами, задасть правильний тон розмові і створить святкові відчуття.

Перше, що впадає у вічі, увійшовши до пабу в Чернівцях - це інтер’єр в стилі шале. Адже у нас, завдяки мистецькому підходу, майстерно поєднані натуральне дерево, камінь, текстури, добір меблів та аксесуарів, що обумовить гостям комфортне перебування та приємні враження. Посеред зали пабу «Бартка» не можливо не помітити нашу гордість – єдину в Чернівцях відкриту кухню, на якій прямісінько на ваших очах готуються фірмові стейки рибай і томагавк. Серед широкого асортименту м’ясних блюд вони займають почесне місце. Спробуйте їх обов’язково, і ви переконаєтесь, що нічого більш соковитого і смачного ви не куштували.

Завітавши до пабу «Бартки» в Чернівцях ви знайде те що очікували: хороші враження та емоції, драйвовий відпочинок, ейфорію, і що не менш важливо, – смачну кухню. А невимушена атмосфера і жива музика тільки посприяє, щоб ви залишилися задоволеними перебуванням в нашому закладі. То ж створюйте незабутні моменти і насолоджуйтесь відпочинком разом з «Бартка»!

Для бронювання столиків в гастропабі телефонуйте за номером:

  • 050 750 9999
  • 037 250 9999

м. Чернівці, вул. Головна, 124

Ми в мережі